Srí Lanka

Další rok po Filipínách jsem odletěl s kamarádem Wikym na dovolenou na Srí Lanku a nakonec jsem tetoval i tam.
Hikkaduwa a už to bylo. Stačila reakce od nich „Jé vy máte hezké tetovaní…“ A když jsem řekl, že jsem tatér, začalo přemlouvání, zdali je potetuju.

Ani oni tam neměli peníze, tak jsme se dohodli za přespání a že nás vezmou na výlet do míst, kam se běžní turisté nedostanou. A stálo to za to, ta úchvatná příroda a ta zvířata…

Po výletě do krásných končin ostrova jsme začali tetovat. Nejdřív to bylo v jednom studiu na hlavní ulici, kde měli o proti nám rozhodně jiné pracovní i hygienické podmínky, ale zážitek super.

Pak se přibližoval večer a my vyrazili do studia v místě, kde budeme spát. Tam už to taková sranda nebyla 😀


Nejdříve mi donesli špinavé a použité jehly. Když jsem řekl, že s tímto tetovat nebudu, tak sehnali čisté, ale pro změnu pouze jeden pár sterilních rukavic.
Zákon schválnosti funguje všude na světě stejně a jedna rukavice se mi brzy protrhla. Další rukavice už nebyly, tak jsem desinfekcí očistil igelitku a mikrotenový pytlík a začal tetovat takhle.

V místnosti bylo asi tak 40 stupňů, ale byli jsme držáci a tetování dokončili.

Po tetování přišla zasloužená večeře a dokonce došlo i na přepadení baráku místním gangem.
Cca třicet minut handrkovaní a poštuchování, ale když viděli, že se nevzdáme a jsme ochotní bojovat, tak se rozhodli stáhnout, že to nemá cenu a odešli.
Bylo to předposlední den naší dovolené a tak jsme se s místní partou druhý den rozloučili a vyrazili zpět do ČR.


Občas i oni napíšou, že by byli rádi, kdybych se vrátil a opět v jejich tetovacím salonku na Srí Lance tetoval. Tak uvidíme, co nám přinesou další léta…

Vincstattoo

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *