Tribal Tattoo – O nás

Studio „Tribal tattoo“ vzniklo na přelomu let 2001 a 2002. V té době jsem nejdříve tetoval hlavně v zahraničí prostřednictvím festivalu Tattoo Conventions, který pravidelně probíhá každý rok v mnoha státech světa. S festivalem jsem za necelé 2 roky působil ve více než 27 různých městech a států. Přivezl jsem si nejen bohaté zkušenosti, ale také řadu ocenění ze soutěží, kterých jsem měl možnost se zúčastnit. Za zmínku stojí například 1. místo v kategorii Best of tribal v Lichtenstejnsku.
Následně však přišel čas se usadit a začít se plně věnovat rozvoji vzniklého tetovacího studia v Ústí nad Labem. Myslím, že toto se povedlo celkem úspěšně.

Máme za sebou tisíce spokojených zákazníků, uspořádali jsme množství koncertů, podpořili různé projekty a věnovali se celkovému rozvoji umělecké činnosti ve městě.
Koncertů jsme organizovali desítky, ale nejvíce nás potěšily 2 benefiční koncerty nesoucí název „Mezi Domy“, díky jejichž výdělku jsme měli možnost nechat na míru vyrobit nábytek pro dětskou onkologii v Ústí nad Labem, který je zde do dnes.

Máme též rádi sport, a proto od začátku vzniku studia podporujeme i sportovce. Jedním z nich je Zdeněk Chládek, který se probojoval až na olympiádu.

Mou velkou vášní však nadále zůstává cestování. V roce 2016 jsem dostal možnost odletět na Filipíny a tam se věnovat tetování. Bylo to nesmírně zajímavé a na mém webu najdete nejedno povídání z tamějšího působení.
Jednou ze zajímavostí bylo tetovat poblíž tržnice s rybami v hodně chudé a odlehlé části Filipín. Lidé tam měli velmi málo peněz a tak jsem tetoval za maso, které jsem následně vyměnil za další komodity nebo za ubytování.

Po Filipínách přišla výprava na Srílanku, která přinesla též hodně nevšedních zážitků, a nakonec mé oblíbené Thajsko, v němž se dodnes věnuji možnosti provázení turistů na poznávacích zájezdech. Z Thajska jsem si i já sám přivezl nejedno tetování provedené tradičním stylem bamboo tattoo, který jsem měl možnost si zde osvojit.

Pak bohužel přišla doba, která zastavila cestování a na spousty měsíců i možnost tetovat. V té době se zrodila myšlenka, začít se věnovat permanentnímu make-up. Ano, slyšíte dobře. Po 20 letech tetování blackworku, geometrie a minimalistického tetování jsem zaměřil svůj zájem i na permanentní make-up a tetování přes jizvy.

Jsem typ tatéra, který se hodně zajímá o lidskou kůži a i přístup k ní celkově. V té době jsem si uvědomil, že oční linky a rty jsou jedno z posledních míst na lidském těle, které jsem doposud netetoval. To mě velice motivovalo. Nějaký čas jsem strávil studiem struktury kůže a poté se začal krom tetování věnovat i permanentnímu make-upu, který mi nabídl další profesní level. Rty a oční linky mě naprosto ohromily. Od té doby mám i v tomto odvětví mnoho spokojených zákaznic.

U tetování přes jizvy mě nadchla ta možnost někomu pomoci a jizvu zamaskovat pomocí tetování.
Přišel rok 2022 a ten přinesl další změny. Začal jsem spolupracovat Lilien., s jednou z nejznámějších tatérek z ukrajinského Charkova, která získala nejedno ocenění z tattoo soutěží v různých kategoriích.
Oba máme rádi jemné a přesné linky, oba si uvědomujeme, že kůže není papír, a tak k ní i přistupujeme.
Liliia vystudovala uměleckou školu, aby její kresba byla ještě dokonalejší. Myslím, že propojení naší praxe přinese spousty nového a zájemci o tetování si skutečně přijdou na své.

Tribal TATTOO – Radek & Liliia

U nás najdete klid, profesionální přístup 2 tatérů, kteří znají lidskou kůži, uvědomují si její složitost, a podle toho k ní i přistupují.

Komentáře jsou uzavřeny.